biznes,  Biłgoraj i okolice :-),  brafitting,  recenzje,  sklep z bielizną

Perlista Samanta (Samanta Perla A143)

Jakiś czas temu otrzymałam od Samanty dwie wielkie paki, wypełnione po brzegi trzeba modelami biustonoszy oraz majtkami do nich (w trzech krojach).

No i jak to ja – na początku zachwyt nad wszystkim. A potem, w miarę upływu czasu i coraz większej ilości przymiarek – uczucia moje ulokowałam w softowym modelu Perla A143.

Spieszę z wyjaśnieniem, że o ile imię Perla z pewnością jest dla wszystkich zrozumiałe, o tyle wyróżnik A143 – już niekoniecznie. Szczególnie, gdy nie miało się wcześniej do czynienia z Samantą. Wyróżnik dotyczy określonego kroju miseczki zwanego high apex.

Krój ten polega na lekkim przesunięciu ramiączka stanika ku środkowi, jednocześnie łącząc je z miseczką w wyższym punkcie na klatce piersiowej, niż ma to miejsce w przypadku klasycznych balkonetek. W ten sposób konstruktorzy uzyskują efekt płynnego przejścia miseczki w ramiączko, skracając je optycznie z przodu i zabudowując jednocześnie bardziej pierś. Cała konstrukcja przypomina paniom często trójkąt równoramienny. Biustonosz taki jest mniej eksponujący biust, ale jednocześnie często bardziej go stabilizuje.

Perla A143 w wydaniu cielisto-mlecznym prezentuje się następująco na biuście modelki z katalogu:

Przypuszczam, że modelka ma rozmiar 70E/F

A tak na biuście realnej modelki:

Tutaj modelka ma na sobie rozmiar 80D

Spostrzegawczy czytelnik zauważył zapewne, że biustonosz nadaje piersiom regularny, okrągły kształt.

Na żywo wygląda o wiele lepiej niż na fotkach katalogowych, ponieważ w rzeczywistości siateczka miski jest w kolorze cielistym a mleczny haft zgrabnie kontrastuje z tym “podbiciem”.

Ponadto siateczka jest lekko uciągliwa, więc najczęściej domyka biust, sprawdzając się także w przypadku biustów asymetrycznych. Obwód zaliczyłabym do łagodnych (jak zresztą większość obwodów Samanty). Panie chwalą go za wygodę.

Jeśli chodzi o stronę wizualną – nie ma się do czego przyczepić. Elegancko, ze smakiem.

Rozmiarówka tego modelu kształtuje się następująco:

65E-J

70D-J

75C-I

80C-H

85C-G

90C-F

Cena 249zł

Nadmieniam, że model ten został wyróżniony przez Klientów marki Samanta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *