Uncategorized

wiosenna świeżynka od Gossarda – Egoboost SS2012

O tym staniku dla drobniejszych biustów trąbi się już w świecie. Że pracowano nad nim dwa lata, że będzie robił spektakularny efekt “wow”, że jest piękny, że uszczęśliwi rzesze gossardowych fanek, że jego wielka akcja reklamowa ruszy tuż przed świętami, by panie zdążyły zaopatrzyć się przed karnawałem w ten super-hiper-stanik.

Model Egoboost (nazwany przeze mnie EgoBiustem;) z kolekcji wiosna/lato 2012 , jak zapowiada producent –  to będzie absolutna nowość – usztywniany, bezszwowy, profilowany sweetheart plunge, o opływowej linii. W dolnej części miseczkę wypełni lekka pianka. Do kompletu, dla pań, które są zwolenniczkami “imprezowej kreseczki” –  dyskretne, malutkie, profilowane i sprytne wkładeczki (piszę “wkładeczki”, ponieważ jest to raczej stuningowana, przestrzenna wersja mini wkładek, którą umieszcza się od zewnętrznej strony piersi).

EgoBiust dostaniemy w dwóch kolorach – czarnym i w cielistym. Czarny będzie dostępny na rynku od listopada 2011, cielisty – od marca 2012.

Fotki katalogowe mnie nie zachwyciły, przede wszystkim z uwagi na dyskusyjny brafitting 😉 Zdjęcia, zrobione dzięki uprzejmości dystrybutora, choć na modelce w absolutnie “niesamplowym” rozmiarze – wyszły mimo wszystko trochę lepiej niż te, na które już w sieci się natknęłam.

Rozmiarowo stanik przedstawiać się będzie następująco:

32-36A
32-38B/C
30-38D

Napiszę tylko tyle – na wielkie wyjście, na kilka godzin, na imprezową poprawę EGO niektórych biustów – ja byłabym skłonna powiedzieć “tak”. Push up? A owszem, czemu nie? Byle raz na jakiś czas, dopasowany, dobrej jakości, stylowy i naprawdę dyskretny 🙂

Nadmienię tylko, że modelka miała do zdjęć w tym staniku wyjęte wkładki 🙂

I rozmyślam dzisiaj nad nim od rana – brać? Bo mam na niego wielką chęć…

11 komentarzy

 • kakunia.k

  a, do sklepu..?
  to ja nie wiem, nie wiem.
  rozmiarówka mało stanikomaniacka, ale z drugiej strony – są dziewczyny, które widać w komentarzach tu i ówdzie, co to o takie rozmiary płaczą.

  jak masz kasę to bierz, bo on fajny taki :))

 • renulec

  @kakunia.k, kasy to ja chronicznie nie mam (w każdym razie nie mam tyle, ile bym chciała mieć ;), więc moje wybory asortymentowe to naprawdę wielogodzinne rozmyslania. A ten Ego chwycił mnie i trzyma. Rzadko tak mam, ale czasem mam. Wiem z doświadczenia, że warto zawierzyć swojej intuicji 🙂 Rozmiarówka…Ja myślę, że akurat w tym modelu jest właśnie ok. Mogliby dorzucić 60-ki, co prawda, nie obraziłabym się 😉

 • aleksandromaniak

  Z drugiej strony, 30 jest tylko D. Dla mnie robi nienaturalny efekt, a ja bardzo takiego nie lubię, ale ja w ogóle nie lubią staników push up, bo właśnie od razu pod bluzką widać to ,,oszukiwanie”.

 • renulec

  @Aleksandromaniak, @Simerila, napisałam przecie, że modelka w rozmiarze niepróbkowym, więc jak rozmiar mógł być dobrze dobrany i dawać naturalny efekt…;) (modelka 65F, sample 70B)
  @Aleksandromaniak – owszem, przy brafittingu tego typu widać pod bluzką oszukiwanie, przy brafittingu, kiedy ma się do dyspozycji pełną rozmiarówkę i można dobrać dobrze – polemizowałabym 🙂
  @Simerila – w porównaniu do innych cielaków Gossarda ten model wypada w mojej ocenie na zdecydowany plus 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *