Uncategorized

dywersja we własnych szeregach?

Do sklepu dotarła niedawno nowa Georgiana (Masquerade) petal/black.

Po przemyśleniu jednak wydarzeń podczas i po sesji fotograficznej, zadałam sobie pytanie, czy aby nie miały tu miejsca działania dywersyjne.

No, bo to było tak:

– miejsce akcji – atelier noszebiustonosze,

– czas akcji – sobotni poranek, 14.08.2010,

– osoby – mła, czyli Renulec Psytrykający, Modelka oraz Georgiana, petal/black 30DD.

 

Modelka :
– młoda; biust jędrny, niekarmiący.

Wymiary modelki :
– pod biustem ścisło 64,5cm , pod biustem normalnie 70cm, w biuście 85cm.

Obwód zapięty od razu na środkową haftkę i dopiero wtedy modelka stwierdziła, że taki jej odpowiada, bo na ostatnią jest jej za luźno;  ramiączka odczuwała  jako bardzo wygodne, tak samo chwaliła miseczki wyścielone bawełną.
Poza tym modelka twierdziła, że tak, jak wcześniej pokochała Fifi z Ruby Pink, potem Tutti Frutti i mówiła wszystkim, że nie ma wygodniejszych staników nad Gossardy, tak teraz uwielbiać będzie bezkrytycznie  tę właśnie oto Georgianę za niesamowity komfort, który odczuwa po jej założeniu, bo, cytuję „właściwie jakbym wcale stanika na sobie nie miała”.
Trochę miałam kłopotów z mało profesjonalnym zachowaniem modelki. Po sesji zdjęciowej  musiałam ganiać za nią po domu. Umykała zręcznie, a następnie  z okrzykiem „mój ci on!” zabarykadowała się w swoim pokoju i nie chciała oddać egzemplarza testowego.

 

I jak myślicie? Od razu wyglądało mi to podejrzanie – modelka ociągała się przy pozowaniu, a w oczach jej czaił się chytry błysk…

 

9 komentarzy

 • fauve-love

  kurcze dawno tu nie zaglądałam 🙂
  Ta wersja kolorystyczna Georgiany jest obłędnie ładna 😀 Popieram modelkę 😀

  Co do zdjęć – na pierwszym obwód jest z tyłu lekko skośny, jakby za luźny, ale na drugim zdjęciu znowu modelka wygląda na ściśniętą za mocno – żebra tuż pod stanikiem są szersze niż te obejmowane przez obwód, to raczej nie tłuszczyk, bo przecież chude to stworzonko…?

 • renulec

  Fauve-love,
  Tak. “Obłędnie ładna” to bardzo trafne określenie :)) .
  Obwód nie jest skośny, może fotograf przegiął z przeginaniem swego ciała?
  Chude, twierdzisz…Szczupłe – być może, ale chude – zdecydowanie nie.
  Żebra? To muzyk jest, przeponowo oddycha 🙂

 • renulec

  Justinehh,
  no własnie 🙁
  Wiosenne Masquerade – Rhea w kolorze szampan/róż oraz turkusowa Lula-Mae i koralowa Anise będą do H.
  Niestety, spora część biuściastej populacji (H+) i tak będzie sobie mogła polizać je przez szybkę tylko, nad czym autentycznie ubolewam. Ale sądzę, że to jest zawsze jakiś krok w przód 🙂

 • A_A

  Od razu zgarnęłam ją z wieszaczka. Niestety, na moim 34FF leżała przedziwnie – “mój” rozmiar był zdecydowanie za szeroki pod biustem, zaś 32G miał dużo za małe miseczki i był naprawdę baaardzo ścisły. Wydaje mi się też, że ma dość płytkie miseczki. Co nie zmienia faktu że jest cudna.

 • renulec

  A-A,
  tak, słuszna uwaga, miseczki ma dość płytkie, co Paniom z rozległym biustem nie zawsze odpowiada, ponieważ twierdzą, że o ile en face jest ok, to profil dość monotonny.
  Ale te ze zwartą tkanką i biustem podatnym do przodu mogą szaleć :))
  Cudna jest, a w dotyku to już zupełnie istny szał…

 • aleksandromaniak

  Toż aż taki ścisły stanik? Bo mnie dziwi wybór tej 30. Albowiem ja – lat 24, niekarmiąca, biust nie tak jędrny, ale jeszcze się trzyma, mam na ścisło, tak, na ścisło 71 cm i jak przymierzałam Georgianę 30 w poprzedniej kolekcji, wydawało mi się wcale nie super ścisła. Ale może to jakieś indywidualne potrzeby -nie kupuję staników, które od razu mogę zapiąć na środkową haftkę, wyjątkiem zrobiłam dla frejowej Summer, choć żałuję, że nie było 28. A.
  Tym bardziej, że mimo iż nie jest ze mnie muzyk, też oddycham przeponą, dlatego zdecydowanie bardziej toleruję ściślaki 🙂

 • renulec

  Aleksandro(maniaku:), wybór był koniecznością, ponieważ 28-ek nie miałam, a chciałam zrobić zdjęcia do sklepu. Chciałam też, podając wymiary modelki oraz aposób zapięcia, by ewentualne chętne na ten model miały jakiś-tam punkt odniesienia.
  Więc, jak widać – stanik nie jest aż tak ścisły, by dziewczyna z wymiarami mojej modelki brała 30-kę, ale oczywiście ja nigdy nie narzucam swojego zdania, a tylko sugeruję 🙂

  Aaa! Witaj w moich skromnych progach, miło Cię tu widzieć (czytać) :):):)

 • aleksandromaniak

  A, już wszystko rozumiem 🙂
  Witałam się w jakichś starodawnych 😉 wątkach, ale chyba z innym nickiem, więc z przyjemnością witam się raz jeszcze 🙂 Przeczytałam wszystkie notki i z chęcią poczytam więcej 🙂 Życzę sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *