Uncategorized

Ka-śki do Ka!

Właśnie odebrałam byłam pocztę. A w niej m.in. katalog  Curvy Kate SS2011. Wiem, wiem –AW10, SS11… niektórym się już zapewne trochę mieszają te kolekcje, tym bardziej, jeśli nie zwracają uwagi na literki i cyferki.

Podejrzewam, że większość firm bieliźniarskich stara się wyprzedzić konkurencję i poinformować nas o nowościach jak najwcześniej, a co za tym idzie – dobrać na wiosnę do naszych portfeli skuteczniej, heh.  Zapewne stąd ta kumulacja nowinek w tym okresie. Nikt nie chce zostać na końcu 🙂

 

Wracając do Ka-ś:

Miła niespodzianka – rozmiarówka we wszystkich miękkich modelach  kolekcji wiosenno-letniej została poszerzona do K :):):)

Na katalogu widnieje dumnie:

„Curvy Kate DD – K cup”!

 

Z innych nowinek – do Showgirlsów dołączy nowy model – Tempt me, w kolorze scarlet/black ( w sumie niewiele tu widać detali, ale jakieś mętne-bałamutne pojęcie będziemy miały;) :


Zaś  „krąg kaśkowy” powiększy niesłychanie urokliwy model Elegance, który pasuje mi do miękkich Emilek, Princesek i Elek oględnie mówiąc – średniawo. Czemu znalazł się tutaj, a nie w Showgirlsach? Kto to wie, może z powodu ceny, która będzie trochę niższa niż showgirlsowa :):):) ?

Nie wiem, jak Wy, ale ja chyba już lubię Elegantkę. Trafia do mnie ta estetyka. Mam tylko nadzieję, że jej konstruktor (ka?) nie zapatrzył się zbyt w Ultimo. To jednak będziemy mogły zweryfikować dopiero za jakiś czas, póki co syćmy wzrok:

 

A moja ulubiona Tease me, polecana z wielkim zapałem mocno podzieciowym biustom,  będzie na wiosnę w kolorze migdałowo-czarnym i wygląda wprost przepysznie:


 

 

 

Więc, aby do wiosny! Choć przed nami dość ciekawa, (przynajmniej  kolorystycznie, ach, te kobalty i fiolety!) ,  jesień i zima.

Nie ma co narzekać!

12 komentarzy

 • aksanti

  Renulcu, czy mi się wydaje, czy ten stanik w kolorze scarlet ma niższy mostek niż do tej pory w CK i Showgirl?
  btw. mam pyt o te sample różnych marek np. Panache – każdy sklep je dostaje czy jak się to odbywa? oczywiście o ile możesz na to pytanie odpowiedzieć:)

 • renulec

  Aksanti,
  ze zdjęć katalogowych wynika, że zarówno Tempt me jak i Elegance mają niższe mostki. Stąd m.in. moje skojarzenia z Ultimo. Niestety, sampli na sezon SS2011 nie miałam w rękach, więc nie mogę napisać czegoś konkretniej o tych modelach.
  Odnośnie wzorników – to, czy sklepy je otrzymują, zależy w moim uznaniu przede wszystkim od polityki dystrybutora, który, przekładając na język polityki “pełni władzę wykonawczą na terenie RP” ;). Dobry dystrybutor dba o to, by “jego” sklepy ( i jednocześnie Klientki, jeśli sklep ma życzenie udostępnić im sample) mogły w realu zobaczyć, dotknąć, zmierzyć każdy stanik. Czy to podczas pokazu, na który zaprasza, czy właśnie wysyłając wzorniki.
  Nie skarżę się tu absolutnie na Curvy Kate, bo ona akurat u nas dystrybutora nie ma 🙁

 • roza_am

  Katalog SS11 jest już dostępny na stronie CK, a w nim same cuda! Od lazurowego Trill mi wzroku oderwać nie mogłam. Nie wiem, czy mi przypadnie do biustu i reszty garderoby, ale jako obiekt wizualny wrażenie robi ogromne 🙂

 • kulka_kulkowa

  Się miałam nie wypowiadać, ale nie wytrzymam 🙂 Barrrdzo mi się podobają Kaśki, ale za wysokie progi na moje… piersi. Chyba, że “zgrubnę” jeszcze… Nie, jednak wolałabym nie. Cóż, pojadę niedługo do Brytoli, zobaczę co mają dla mnie na pocieszenie na wyprzedażach 🙂

 • renulec

  Rozo_am,
  jak go zwał, tak go zwał, grunt, że wiemy o który chodzi 🙂
  Będę więc na wiosnę trzymać kciuki, by przypadł Ci do biustu. I nie chciał go opuścić 😉

  Kulko_kulkowa,
  Jakieś śluby wirtualnego milczenia składałaś 😉 ? Życzę pomyślnych wyników przymiarek w tamtejszych sklepach ! Mam nadzieję, że podzielisz się wrażeniami z pierwszej linii brafitterskiego frontu, czyli obserwacji pracy brytyjskich brafitterek 🙂 ?

 • kulka_kulkowa

  Jak będzie okazja, to oczywiście, że się podzielę 🙂 A ślubów nie składałam, ale myślałam: eee, Kaśki i tak nie dla mnie, to co się będę odzywać? Akurat, nie wytrzymałam 🙂

 • kasica_k

  Ha! Znaczy, Ka!
  Renulec sprzątnął mi niusa kaśkowego sprzed nosa i o czym ja teraz będę pisać 😉

  Umieram z ciekawości względnie tych plandży Tempt Me. Już na to lato je obiecywali, a właściwie chyba na zeszłą jesień, a potem obwieścili, że nie będzie. A tu proszę, jeszcze tę Elegance dołożyli. Tym razem chyba się wywiążą, bo głupio by było znowu nie 🙂 też trzymam kciuki, by nie przypominały Ultimo, które może kandydować na najgorszego plandża świata (chyba żadnemu stanikowi nie udało się tak mi oszpecić biustu, no może jeszcze Kei Pink, która też robi co może 🙂

 • renulec

  Kulko,
  dla mnie, nie dla mnieJeśli chodzi o stronę estetyczną, to masz prawo podzielić się swoimi przemyśleniami. A nawet powiedziałabym (napisała) więcej obowiązek wręcz masz 🙂 Sic!

  Kasico,
  nie żartuj sobie, tylko pisz o tych Kaśkach, pisz! Na mojego bloga rzadko kto zagląda, a poczytność Twojego bije rekordy, więc nawet POWINNAŚ napisać, że Kaśki będą do K, że nowe modele itd. Myślę, że to jest akurat taki nius, o którym naprawdę trzeba pisać i nie będzie o go zbyt wiele. Spora część biuściastych nie mieści się jednak w rozmiarówce Kaśkowej, a naprawdę bardzo by chciała, więc dla nich to rewelacyjna nowina!
  Ultimo – jakościowo naprawdę jest bardzo ok, gorzej z konstrukcjami u nich, ale ichni target to chyba raczej kobity z silikonowym biustem oraz te, które chcą sobie powiększyć biust stanikiem z żelowym wypełnieniem. Ja nie skreślałabym do końca tej marki, myślę, że przy odrobinie dobrych chęci może oferować nam bardzo przyzwoity towar 🙂

 • varietta

  Renulcu, myślę, że i Ty masz jednak spore grono czytelniczek, tylko one jakoś takie nieśmiałe… Jak ja na ten przykład 😉 czytuję i bardzo lubię od samiutkiego początku, tylko jakoś nigdy nic konstruktywnego napisać nie potrafię (potem wychodzi taki “cyckosz” xP), to siedzę cichutko i czytam i trzymam kciuki za sukcesy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *