Uncategorized

biuściasta świadomość

Wczoraj odwiedziła mnie klientka, która już swojego czasu była u mnie z córką i miałyśmy z tych odwiedzin (i z przymiarek) wszystkie sporo radości.

Tym razem pani była świetnie przygotowana teoretycznie! Poczytała sobie w międzyczasie to tu, to tam i z progu mile zaskoczyła mnie “biuściastą” terminologią:

– A czy t-shirt bra to mamy szansę dziś popróbować?

Przesyłka z towarem dotarła do mnie dosłownie pół godziny wcześniej. Rzuciłam więc dyskretnie okiem na list przewozowy i ukazałam gościowi swoje promienne oblicze 🙂

Potem wśród chichotów chwilę powspominałyśmy i przeszłyśmy do rzeczy.

Wierzcie czy nie – to nie jest już ta sama kobieta! Twierdzi, że wreszcie odważyła się nosić bluzki “bliżej ciała” , zaś kreacje o kroju typu “wór pokutny Juranda” obleka jedynie na “po domu”.

Wierzę jej. Bo mając TAKĄ figurę i TAKĄ talię i biust – grzech byłoby chować je znowu pomiędzy przepastnymi fałdami szerokich, powiewających bluzkoworków 😉

Wiem, że nie wszystkie panie lubią mieć dekolt w kształcie regularnych kul 😉 Te jednak, które chciałyby uzyskać efekt taki, jak na zdjęciach powyżej zachęcam do zawarcia bliższej znajomości z modelem Porcelain Moulded T-shirt 3376 (Panache Superbra):

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *