Biłgoraj i okolice :-),  brafitting,  ratunku, brafitterko!,  sklep z bielizną,  społeczność,  wiedza

Apteczka brafitterska czyli koszyczek ratunkowy dla biustu na weselu

Z tematem koszyczka ratunkowego zetknęłam się stosunkowo niedawno, będąc gościówą weselną. Uważam, że jest to bardzo miły gest ze strony Pary Młodej, która wykazuje w ten sposób daleko posuniętą troskę o swoich gości.

Koszyczki ratunkowe polecane są gorąco na forach dla narzeczonych oraz wszelkich portalach ślubnych.

Wedding.pl zachwala:

Podczas wesela może zdarzyć się kilka drobnych wpadek, takich jak zadarcie rajstop, plama na sukience czy też uszkodzenie obuwia. Goście weselni nie mają zwykle przy sobie zbyt wielu rzeczy. W eleganckich kopertówkach mieści się jedynie portfel, telefon i ulubiony kosmetyk. Weselny koszyk ratunkowy dla gości pomoże im w nieprzewidzianych sytuacjach.

Same Narzeczone, wymieniając się pomiędzy sobą doświadczeniami w przygotowaniach weselnych, prześcigają się w “przepisach” na koszyczki. Czegóż tam nie ma! Tabletki od bólu głowy, plasterki na otarte pięty, krople do oczu, podpaski, rajstopy, chusteczki nawilżane, dezodoranty, lakiery, pęsety, igły z nićmi, agrafki, gumy do żucia!

Przegooglowałam mnóstwo stron i z wielkim smutkiem stwierdziłam, że o dekoltach swoich “gościów” internautki (nie tylko Narzeczone, ale też blogerki i redaktorki portali weselnych) po prostu…zapomniały!

Z taką konstatacją żyć mi było niełatwo, wierzcie mi. Musiałam coś z nią zrobić! Zaczęłam od sondowania moich klientek – potencjalnych Panien Młodych, Matek Weselnych, Świadkowych. Przez dwa letnie miesiące solidnie zbierałam wywiad środowiskowy.

Jak myślicie, jaki był jego wynik?

Apteczka brafitterska – klipsy ściągające ramiączka, obniżacze obwodu, silikonowe osłonki na sutki
Na wyposażeniu apteczki także:
samoprzylepne wkładki do biustonosza, przedłużki, silikonowe podkładki pod ramiączka, ramiączka, taśma do stylizacji biustu, plastry do dekoltu

KAŻDA z moich rozmówczyń, po przedstawieniu przeze mnie mojego pomysłu oceniała go pozytywnie.

Niektóre twierdziły wręcz, że przygotowane akcesoria bieliźniane, umieszczone oddzielnie, obok koszyczka ratunkowego, to genialne rozwiązanie na niemiłe dekoltowe niespodzianki :D.

Ja swoją apteczkę kupiłam w TESCO. Dokonałam lekkiego liftingu zewnętrznego i oto, jak teraz się prezentuje:

Tak więc bierzcie i czerpcie z mojego pomysłu wszystkie!

Mój egzemplarz to prototyp. Wierzę, że Wasze utwory będą bardziej designerskie i urozmaicone produktowo , bo na pewno o czymś istotnym zapomniałam ;).

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *