recenzje

Letnia DISCO-teka – Audelki kąpielowe SS 2015

dystrybutora tej marki.

Niechybnie hitem lata byłby model Disco:

który na polskiej Modelce przedstawiał się tak:

Jednak pomimo tego, że leży ok, jest kolorowy, dziewczęcy i ogólnie – uroczy – nie jestem przekonana, czy krój longline to odpowiedni krój na plażę:(  Oprócz dwuczęściowego bikini producent zapowiedział także uszycie kostiumu jednoczęściowego ale…góra niestety, nieusztywniana i bez fiszbin, a rozmiary konfekcyjne.

Seaside Fever – propozycja dla Pań lubiących klasyczne zestawienie kolorów. Połączenie niebieskiego z białym, a do tego czerwone akcenty zawsze przecież wybronią się na plaży:

Oprócz usztywnianego, termicznie formowanego stanika Audelle proponuje w SF bandeau oraz tankini:

Męski wzrok na plażach całego świata przykuwać będzie z pewnością płomienna Miami Girls:

zaś Summer Days zaciekawi obserwatorów ażurowym materiałem, stanowiącym wierzchnią warstwę kostiumu:

SD wystąpi w aż czterech kolorach, w następującym zakresie rozmiarowym:

Stawiam na błąd w druku. Próbnik kaftana miał kolor niebieski, więc ten kolor pewnie też będzie szyty 🙂

Jako ostatnia wystąpi prawdziwa letnia FIESTA! Nietrudno wyobrazić sobie roześmiane dziewczęta, ubrane w ten kostium, popijające przy basenie kolorowe soki z wysokich szklaneczek z palemką.

Dla zwolenniczek dwuczęściówek Audelle proponuje stanik w kroju halterneck lub longline (plus, oczywiście, do kompletu figi 🙂

Kolekcja jest fajna i kolorowa. Choć niezbyt rozbudowana – z pewnością zainspiruje do poszukiwań niejedną z Was. Czy też zauważyłyście, że letnie printy w kostiumach kąpielowych zaczynają ostatnimi czasy coraz bardziej szaleć? Wzór materiału Disco (kolorowe zygzaki) kojarzy mi się ze wzorem, który w swojej letniej kolekcji kąpielowej zastosowała jedna z polskich marek (niestety, niegrzeczna ta marka zdjęć robić nie pozwoliła). Cudny print ma także Fiesta – jak z Baśni 1001 nocy.

A może Wam przypadło do gustu zupełnie coś innego, hm?

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *