społeczność

Nowy Wymiar Piękna? – STANIKOMANIA!

Marka Panache – producent znanej wielu z Was bielizny zakończy niebawem II etap kampanii Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna. Pierwszy etap polegał na nominowaniu swojego kobiecego wzorca. Nominacje zgłaszały konsumentki – klientki sklepów z bielizną Panache. Organizator kampanii nie miał wobec nominowanym żadnych oczekiwań dotyczących wieku, rozmiaru biustonosza, koloru włosów 😉 itp. Oczekiwano za to od nich nowego wymiaru w sensie metaforycznym. Wybór swojej kandydatki należało więc odpowiednio i solidnie umotywować. Na przykład wartościami tzw. wyższymi reprezentowanymi przez kandydatkę lub działalnością pro-społeczną, istotnymi osiągnięciami (m.in. zawodowymi) czy też ogólną postawą wobec ważnych wydarzeń mających wpływ na życie różnych społeczności.

Do II etapu przeszło 15 pań z różnych krajów, w tym – charyzmatyczna autorka świetnego, dobrze znanego nam wszystkim, czytanego od przysłowiowej deski do deski, polskiego bloga Stanikomania – Katarzyna Kulpa (pseudo artystyczne Kasica_k).

Pozostając z całym szacunkiem dla innych nominowanych pań – uważam, że autorka Stanikomanii jest bliska sercu i biustowi każdej dobrze “ostanikowanej” (a co za tym idzie – doceniającej pożytki wypływające z noszenia dobrze dopasowanego biustonosza) Polki. Jej zasługi dla polskiego brafittingu są niekwestionowane i śmiało możemy ją nazwać jego chrzestną matką. Stanikomania! to nieocenione źródło wiedzy nie tylko dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z dopasowaniem odpowiedniego stanika, ale też (choć zapewne wiele z nich oficjalnie do tego się nie przyzna 😉 – dla profesjonalistek pracujących w brafittingowych przybytkach. Ja w każdym razie jestem ze Stanikomanią na bieżąco. Uwielbiam swadę, z jaką Kasica_k opowiada o nowych kolekcjach bielizny. Nieustannie podziwiam jej pracowitość, rzetelność informacji, ale też poczucie humoru i dobre oko do kolorów. Od ładnych kilku lat to właśnie Stanikomania jest jednym z moich ulubionych miejsc w blogosferze.

Byłoby więc cudnie, gdyby to właśnie Kasica_k dostała się do finałowej szóstki, zwiększając tym samym swoją szansę na zwycięstwo w tej kampanii. W jednej ze swoich niedawnych notek prosiła ona swoje czytelniczki o nominacje polskich brafitterek. Tymczasem los bywa przewrotny. Sama została nominowana 🙂

Ha! Bądźmy konsekwentne! Nie dajmy jej cieszyć się “na statycznie” swym matronowaniem medialnym polskiemu brafittingowi! Niech wsiada w samolot i hajda! Podbija w imieniu wszystkich Polek Anglię, zmienia bieg historii angielskiej branży bieliźnianej! Bo jestem pewna, że dzięki jej zwycięstwu w tej kampanii mamy szansę na światową rewolucję!

Aha, być może istotną i motywującą do oddania swojego głosu informacją jest taka, że każda osoba, która głosuje w kampanii ma szansę na wygranie całej garderoby użytej w sesji fotograficznej.

Jeśli chcesz więc przyczynić do zwycięstwa Kasicy_k (zostało nam tylko 4 dni!) , kliknij tutaj:

KASICA NA MIĘDZYNARODOWĄ INSPIRATORKĘ (nie mylić z konspiratorką) 😀 !

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *