brafitting,  ciałopozytywność,  społeczność,  wiedza

Dotykam-Wygrywam, Dotykasz-Wygrywasz, Dotyka-Wygrywa, Dotykamy-Wygrywamy, Dotykają-Wygrywają!

Dotykam-Wygrywam, którą zapowiadałam niedawno.

Organizatorzy postanowili tym razem połączyć pożyteczne (czyli propagowanie samobadania piersi i zwrócenie uwagi na to, by przykładać większą wagę  do badań profilaktycznych) z przyjemnym (w konkursie towarzyszącym akcji można wygrać roczny zapas dowolnie wybranej przez siebie bielizny w ilości 10 kompletów).

Kochane Czytelniczki, namawiajcie do udziału w  tej akcji i w konkursie swoje przyjaciółki, siostry, mamy, teściowe! Im nas więcej, tym większe są szanse na to, że smutne statystyki 12 000 zachorowań rocznie 🙁 ulegną zmianie.

Co do samego konkursu – polega on na nakręceniu komórką krótkiego filmiku promującego samobadanie piersi. Organizator nie sprecyzował, jaki charakter – mniej czy bardziej instruktażowy, mniej czy bardziej humorystyczny – powinien mieć ten filmik. Ma on jednak odpowiadać na pytanie czy warto dbać o siebie, a co za tym idzie – nosić odpowiedni rozmiar biustonosza i regularnie badać swój biust.

Wierzę w to, że akcja zatoczy szerokie kręgi i wierzę w Waszą reżyserską pomysłowość i wyobraźnię.

Zbliża się weekend – w wolnym czasie do samobadania przystąp, a następnie komórki w dłoń 😉 !

Jeden komentarz

  • ula

    zachorowania chyba jednak będą nadal i to pewnie coraz więcej niestety. Ale wykrywalność i wyleczalność wykrytego guza we wczesnym stadium powinna się zmienić.

    badajcie się. u mnie w rodzinie 35 letnia dziewczyna własnie rozpoczęła chemię… ale wszyscy twierdzą, że rokowania ma dobre, bo wcześnie dotarła do lekarza. trzymajcie za nią kciuki…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *