brafitting,  ciałopozytywność,  społeczność,  wiedza

Dotykam-Wygrywam, Dotykasz-Wygrywasz, Dotyka-Wygrywa, Dotykamy-Wygrywamy, Dotykają-Wygrywają!

Dotykam-Wygrywam, którą zapowiadałam niedawno.

Organizatorzy postanowili tym razem połączyć pożyteczne (czyli propagowanie samobadania piersi i zwrócenie uwagi na to, by przykładać większą wagę  do badań profilaktycznych) z przyjemnym (w konkursie towarzyszącym akcji można wygrać roczny zapas dowolnie wybranej przez siebie bielizny w ilości 10 kompletów).

Kochane Czytelniczki, namawiajcie do udziału w  tej akcji i w konkursie swoje przyjaciółki, siostry, mamy, teściowe! Im nas więcej, tym większe są szanse na to, że smutne statystyki 12 000 zachorowań rocznie 🙁 ulegną zmianie.

Co do samego konkursu – polega on na nakręceniu komórką krótkiego filmiku promującego samobadanie piersi. Organizator nie sprecyzował, jaki charakter – mniej czy bardziej instruktażowy, mniej czy bardziej humorystyczny – powinien mieć ten filmik. Ma on jednak odpowiadać na pytanie czy warto dbać o siebie, a co za tym idzie – nosić odpowiedni rozmiar biustonosza i regularnie badać swój biust.

Wierzę w to, że akcja zatoczy szerokie kręgi i wierzę w Waszą reżyserską pomysłowość i wyobraźnię.

Zbliża się weekend – w wolnym czasie do samobadania przystąp, a następnie komórki w dłoń 😉 !

Jeden komentarz

  • ula

    zachorowania chyba jednak będą nadal i to pewnie coraz więcej niestety. Ale wykrywalność i wyleczalność wykrytego guza we wczesnym stadium powinna się zmienić.

    badajcie się. u mnie w rodzinie 35 letnia dziewczyna własnie rozpoczęła chemię… ale wszyscy twierdzą, że rokowania ma dobre, bo wcześnie dotarła do lekarza. trzymajcie za nią kciuki…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *