Uncategorized

Panache AW10

Erin

 

 

 

Sięgnęłam do moich notatek. Ale jestem oszczędna w wyrazie! Przy tym modelu mam napisane, cytuję: OK. Rozpisałam się jak mało kiedy 😉

W języku Zulu-Gula oznacza to zapewne – obwód i miska w porządku, żadnych niespodzianek. Ani odnośnie rozmiarówki (standard) ani wykonania. Bardzo przyjemny kolor dojrzałej śliwki. Pełne biusty będą miały z niego pociechę. Z punktu widzenia statecznej 39,5-latki oznajmiam – świetne szorty do kompletu!

Rozmiary UK 30-38 D-H (EUR 65-85 D-H), majtki UK 8-18


SaffronCiekawam, jak będzie leżał na większych biustach; stanik jest śliczny – od koloru (lawenda), przez hafty, po deseń, który mnie zauroczył – drobny rzucik rodem z babcinej komody 🙂

Rozmiarówka UK 30-38 D-J (EUR 65-85 D-J0, majtki (szorty i thongi) UK 8-20

Porcelain Adina

 

Ten stanik to bardzo przyjemne zaskoczenie, przede wszystkim dotykowe. Miseczki moulded (termicznie kształtowane), ale nie sztywne, bardzo przyjemne w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Koronka na miseczce jest elastyczna. Myślę, że zapowiada się naprawdę fajny stanik pod obcisłe t-shirty i topy. Uwaga – obwód bardzo ścisły, raczej nie trudźmy się zaniżaniem.

Rozmiarówka UK 30-38 D-G (EUR 65-85 D-G), majtki UK 8-18.

Porcelain VivaW kolorze “świętej trójcy”, czyli chyba zanosi sie na bazówkę. I słusznie, ponieważ to kolejny stanik z termicznie formowaną miseczką o cienkiej, bardzo przyjemnej w dotyku ściance. Ładnie kształtuje pierś w kulkę, nie tnie, choć może lekko spłaszczać. Świetny t-shirt bra zarówno do biegania na co dzień, jak i pod imprezowe kreacje. Koronka u góry miski nie powinna odznaczać się pod ubraniem.

Niestety i ten stanik będzie jedynie do miseczki G 🙁

Rozmiarówka UK 30-38 D-G (EUR 65-85 D-G), majtki UK 8-18.

Sienna

 

Ładny kolor pod tą czarną koronką 🙂

Rozmiarówka UK 30-38 DK (EUR 65-85 D-K), gorset UK 30-38 D-G (EUR 65-85 D-G), majtki, pas, thongi UK 8-20.

 

 

Emily

Wygodny stanik na codzień 🙂

Rozmiarówka UK 30-38 D-J (EUR 65-85 D-J). Majtki UK 8-18.

Tango

Tango jakie jest – każdy widzi 🙂 Landrynkowa fuksja ożywi Twoją bieliźniarkę. Kolor heather mnie co prawda na kolana nie rzucił, ale przecież – co biust to gust 😉

Rozmiarówka

balkonetki UK 28-40 D-K (30-90 D-K), UK 42 D-J (EUR 95 D-J), UK 44 DD-FF (EUR 100 DD-FF),

plunge’a UK 28-38 D-H (60-85 D-H),

majtki UK 8-20.

 

Melody

balkonetka

oraz full-cup:


<
span style=”font-size: medium;”>Kolejny “codziennik” o przyjemnie ścisłym obwodzie.

Eliza

Eliza w kolorze dusky purple – w staniku będą się najlepiej preneztować biusty, którym “podchodzi” Tango. “Fiszbin dość wysoki”, jak powiedziałaby jedna z moich ulubionych Lobbystek – Zanna. Miseczka zabudowana, ale w sumie nie jest wstyd pokazać w dekolcie rąbek tak ładnej koronki w nietypowym kolorze.

Rozmiarówka UK 30-40 D-K  (EUR 65-90 D-K), majtki UK 8-20

Ariza teal/pink

Ariza…Od tej kolekcji tylko to zestawienie kolorów w oczach mam, kiedy pomyślę o tym modelu :))) Może on stanowić swoisty protest-song przeciw szarej rzeczywistości w życiu i bieliźniarce. Gdyby poseł Palikot był kobietą (głęboko ubolewam nad ostatnią zmianą jego ubraniowego image’u, wolałam posła w szalonych różach, fioletach, groszkach)- dostałby ode mnie Arizę.

Ach, te kolory – dla inteligentnych, świadomych swojej wartości kobiet, które nie boją się krytyk przyjaciółek ani gderliwego Połówka! Założą TĘ Arizę, bo jest, przede wszystkim  przez swe kolory – niepospolita, odważna i po prostu piękna! Kiedyś miałam okres ubierania się do pracy na różowo (jako “prawie freelancer” mogłam sobie na to pozwolić, pracodawca wybaczał mi wiele). Był to jednak  nieciekawy czas, kiedy w mojej duszy różowo nie było, więc jakoś próbowałam to sobie równoważyć. Z premedytacją pomykałam tak “odpiknięta” na wyższe piętro, gdzie mieściła się inna firma i obowiązywał bezwzględny dress-code. To był okres Różowej Rewolucji w moim życiu i garderobie. Ech…przeminęło z wiatrem! Gdybym jednak pracowała tam nadal – biegałabym  na to wyższe piętro, jak się domyślacie – w samej Arizie :)))

Jak dobrze pójdzie – w piątek wrzucę realne fotki Arizy na modelce 75G (potencjalna modelka nic jeszcze nie wie o moich niecnych planach, heh).

Powyższe staniki  to oczywiście modele fashion (UWAGA, pozdrawiając rzeszowskie studentki wydziału matematyki i fizyki stosowanej, podaję tłumaczenie dla umysłów ścisłych: fashion=wartość zmienna ;). Bazówkę znacie przecież doskonale, więc co ja tu będę odkrywać niepotrzebnie Amerykę 😉

4 komentarze

 • marikooo

  Mnie z tego kolorystycznie urzekła Ariza, ale mam już kremową i jak dla mnie jest za bardzo zabudowana. Pozostałe są ładne, ale nie powaliły mnie na kolana. Ciekawa jestem tylko szczegółów Emily. Renulcu, nie masz jakichś fotek w zbliżeniu?
  Aha, jeszcze w Porcelain Viva podoba mi się pomysł z taką aptekarską ilością koroneczki – niewidoczna pod bluzką, ale jednak odróżnia ten stanik od innych cielaków.

 • renulec

  Mariko,
  mnie też urzekła. I, podejrzewam, sporą część żeńskiej populacji 🙂 Ma w sobie coś magicznego, że oczu oderwać nie można.
  Emily – o ile mnie pamięć nie myli, to ona chyba nawet jest side support. Fotek poszukam, ale obawiam się, że zrobiłam po prostu “mijaka” (co za brak profesjonalizmu, brzydko renulcu, oj, brzydko!).
  Porcelain Viva – oj odróżnia, zresztą sama zobaczysz, jak dorwiesz w jakimś stacjonarnym i sobie podotykasz. Ostrzegam jednak przed mierzeniem – możesz uprzeć się, że chcesz ze sklepu w niej wyjść 😉

 • renulec

  Error,
  Właśnie oglądam na żywo nową kolekcję Gossarda. Dwa staniki podniosły mi ciśnienie do granic możliwości. Ty masz biusthaltery “tylko” na fotkach, to takie kuszenie raczej w sferze teorii 😉 Ja zaś, po realnych oględzinach, jestem bliska napisać dystrybutorowi, że dwa wzorniki żadną mocą nie mogą wrócić do niego, bo…yyy…nie wiem…pies mi zjadł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *