Uncategorized

Charnos AW 2011

Charnos jest przepiękny. Niestety, bywa kapryśny i z kupieckiego punktu widzenia wygląda to tak – trzeba się z nim dobrze zapoznać, a następnie kilka razy porządnie przespać przed podjęciem decyzji zakupowej. Rozmiarówka niestety nie powala – miękusy do G (obwody 32-38), zaś usztywniane staniki do F (obwody także 32-38).

Biustonosze są bardzo wygodne (usztywniana Isabelle, ach…).  Luksusowy mają nie tylko wygląd :)) (Carmen!), ale także i ceny :(( (150-200zł). Mimo to zachęcam do podziwiania, to przecież nic nie kosztuje 😉 a oko zdecydowanie jest na czym zawiesić.

Przy okazji nadmieniam, że jest to mój debiut jako montażysty, więc upraszam o wyrozumiałość…

7 komentarzy

 • kakunia.k

  achhhh!
  cudne, rzeczywiście.
  szkoda, że tu mogę li i jedynie platonicznie powzdychać, ale – cóż. taki wybór producenta 😉

  cudeńka, no cudeńka naprawdę. ciekawam bardzo, jak się noszą..? 😉

 • kakunia.k

  a ta koszulka hourglass….! achhhh 🙂 może się pokuszę kiedyś o poeksperymentowanie, mniejsza miska szerszy obwód…? do ile ona jest..?

  oraz: montaż bdb.
  ale.
  jak ja mam to pokazać komuś z komórki, hę??? ;)))))

 • renulec

  Kakunia,
  Biustonosze będziesz musiała odpuścić, ale do corselette (tej “koszulki”) mogłabyś się przymierzyć, bo ma sporawe miski i ścisły jest. Bielizna modelująca T&S może mu buty czyścić, jeśli chodzi o modelowanie 😉

 • kakunia.k

  aaaaa…. no to wpadłam. zakochałam się.

  idę, jednak kupię świnkę skarbonkę i zacznę do niej wrzucać drobniaki (i grubniaki też, a co) – na staniki i corsette’y. aaaaaaa…….

  kiedy w ofercie..?

 • renulec

  Kakunia,
  To jeszcze ta świnka nie została zakupiona?! Skandal ! ;))
  Corselette w kolorze blush jest dostępny w sklepach już teraz, kolor złoty dostępny od września. Niestety, nie wiem – w których sklepach, bo ofert nie śledzę, posiłkuj się stroną dystrybutora http://www.charnos.pl.
  Ja nie kontraktowałam z Charnosa nic, bo to trochę droższy gips, ale podejrzewam, że jak będzie jeszcze możliwość, to się skuszę, no bo weź i nie skorzystaj…;)

  Justinehh,
  Film się kończy na Trellisie. Muszę się jeszcze nauczyć muzykę przycinać (no przecież nie od razu Kraków zbudowano 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *