Uncategorized

ekologia albo kobiecy zmysł estetyki – oto jest pytanie

Ekologia ekologią, dla środowiska mam niezmierny szacunek, ale jako właścicielka kobiecego bizu, musiałam podjąć niedawno jedną z ważniejszych decyzji menedżerskich 😉

Tak więc papier “odzyskowy”, który służył mi dotychczas do pakowania towaru, został  dzisiaj, dnia dwudziestego ósmego  czerwca Anno Domini 2011, zastąpiony cienką bibułką w subtelne, pastelowe kwiaty.

Wydarzenie to, poczytując sobie za niezwykle ważkie, wszem i wobec przyjaciołom oraz sympatykom sklepu obwieszczam, uznając je za kres ery szarego papieru pakowego w noszebiustonosze.pl :))

5 komentarzy

 • manuskrypt1

  A ja sądzę, ze lepiej by było, gdybyś została przy papierze pakowym. Nie dość, ze ekologiczny, to jeszcze oryginalny. Takie bibułki mają teraz wszystkie firmy. I staje się to oklepanym zwyczajem

 • renulec

  Kakunia, Magduś,

  No staram się, żeby był szałowe przesyłki, a w środku cud i miód (kurczę, żebym tylko nie zapomniała staników tam wkładać! 😉 .

  Manuskrypt1,
  Mimo tego, że może są wszędzie, to u mnie nie było, więc miałam niedosyt. Za jakiś czas może będę w liście chrzanu owijać (ekologicznie, a nikt tak nie ma, heh), kto wie, co mi do głowy strzeli ;))

 • aleksandromaniak

  Dla mnie najważniejsza zawartość 🙂 A jako maluczki sponsor pewnej organizacji ekologicznej – jestem za szarym papierem pakowym.
  Już poza samą ekologią – szału na ładne papierki nie rozumiem, bo i tak się zazwyczaj rozdzierają i je wyrzucam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *