recenzje

Kusisz, miła Estero!

onelingerie. Zaproponowała obejrzenie wzorników. Nie kojarzyłam tej marki nic a nic, a że posiadam dociekliwą naturę – z chęcią przystałam na propozycję. Umówiłyśmy się wstępnie na godzinę 21.00, bo jechałam właśnie na brafitting do pobliskiego Zwierzyńca, ponieważ trzy znajome, zapracowane dziewczyny postanowiły stanowczo poprawić wygląd swoich biustów przed coroczną LAF. A kto był w Zwierzyńcu, ten wie, że grzechem jest nie spróbować tamtejszego, słynnego piwa (tym bardziej, że klientki częstowały szczerze i od serca ;).

Spotkanie zostało więc siłą rzeczy przesunięte na poniedziałkowy poranek, co w sumie było świetnym rozwiązaniem i wyszło nam obu na dobre – nie zarywałyśmy nocy a kolory trzeba jednak “oględzać” przy dziennym świetle. Pani Izabela okazała się fajną, sympatyczną osobą, więc szybko znalazłyśmy wspólny język.

Z całej walizy modeli wpadły mi w oko trzy. Oczywiście pognałam zaraz do przymierzalni.

I co, i co? – zapytają zaraz zapewne co niecierpliwsze z Was.

Szybko zaspokajam więc ich ciekawość.

W wyniku tego spotkania na wieszaczkach w Noszę Biustonosze zawisła wczoraj ta oto, softowa, fuksjowa Ester:

Tego mi brakowało w upalne dni – miękkusa, formującego zgrabne kuleczki!

No i ten kolor! I haft:

Jak widzicie na zdjęciach – miseczki posiadają panel boczny. Powiem (właściwie – napiszę 😉 Wam, że całkiem chwacko on się spisuje.

Esterka ma pojedynczy, komfortowy, niesznurkujący obwód, zapinana jest na dwie haftki (trzystopniowa regulacja zapięcia). Ramiączka regulowane są na całej długości. Materiał miseczek pojedynczy, fiszbina średniotwarda. Na mostku kokietuje nas filuterna “dziurka od klucza”.

Biustonosz to typowy soft z jednym pionowym cięciem. Kto go zobaczy – wpada w zachwyt. Nawet zdecydowane przeciwniczki koloru fuksjowego 🙂

Na zdjęciach model ten w rozmiarze polskim 65G prezentuje Wam modelka (jeszcze raz dziękuję, Karo!) nosząca regularny rozmiar brytyjski 30FF.

Rozmiarówka Ester nie oszałamia, ale żywię nadzieję, że producent pomyśli nad jej poszerzeniem. W chwili obecnej szyta jest w zakresie rozmiarowym:

65 F, G, H, I;

70 E, F, G, H;

75 D, E, F, G;

80 C, D, E, F;

85 C, D, E.

Nie macie poza tym pojęcia, jak bardzo się cieszę, że na pytanie

– a coś takiego “mrrrau”, robiącego fajny ksztalt, kolorowego i polskiego pani ma?

mogę odpowiedzieć z uśmiechem

– a i owszem!

15 komentarzy

 • kerima

  perwszalitero ,czyżbyś nie chciała dostrzeć innych kolorów w bieliżnie,nie śledzę wszystkich nowinek ale niebieski half z Dalii (letnia kolekcja )przyzsedł mi odrazu do głowy

 • Zireael00

  Jestem umiarkowaną miłośniczką fuksji, ale krój bardzo mi się podoba i wygląda na kompatybilny z moim kapryśnym biustem, więc jestem żywo zainteresowana. Kiedy i za ile będzie dostępny? 🙂

 • pierwszalitera

  Niestety kerima, niebieskiej Dalii nie mam szans zauważyć, bo strona tej firmy wymaga od użytkownika online najnowszej wersji flasha. Nie mam i nie mam zamiaru instalować. Dla mnie więc marka Dalia nie istnieje. Ponadto niebieski, to też żadna sensacja, ta sama chłodna rodzina kolorystyczna jak fuksja, fiolety i inne róże.

 • kobra

  A te dwa pozostałe modele z walizy, które wpadły w Twoje wprawne oko? To też miękkie halfy? Odwiedziłam zaraz skwapliwie stronkę onelingerie, ale Ester wypatrzyć mi się nie udało. Tym większa Ci chwała, że ją wyłowiłaś…

 • butters77

  Przepiękna! I kolor dla mnie wymarzony 🙂 Zastanawiam się, czy mam szansę się zmieścić… Renulcu, będzie dostępna w sklepie internetowym?

 • renulec

  Drogie Czytelniczki,
  W pojedynkę nie mam wpływu na rozmiarówkę, za to Wy, jeśli będziecie nagabywać producenta – owszem (kontakt na ich stronie netowej). Wielka jest siła lobbowania, jak już niejednokrotnie się o tym przecież przekonałyście 🙂
  Dla Estery, po dokładniejszej kalkulacji – przewiduję cenę ok 105złotych. Jeśli nic nieplanowanego się nie wydarzy – na przestrzeni dwóch tygodni powinna pojawić się w sklepie netowym.
  @Kobra, pozostałe dwa modele to Odetta (w necie możesz chyba nawet wyguglać, hafty podobne do Olimpii daliowej) oraz Kamela, którą przewiduję jedynie do stacjonarki na razie 🙂
  @Butters77, o ile dobrze pamiętam, Ty chyba nosisz 65-ki? W mojej ocenie regularne brytyjskie 30FF “daje radę” w 65G, takie “większejsze” i pełniejsze 30FF/30G – w 65H. Rozmiaru 65I nie dostałam, więc ciężko mi stwierdzić z pełnym przekonaniem, ale myślę, że być może poradziłby sobie z brytyjskim 30G. Ale chyba Ciebie to nie urządzi, no chyba, że jakieś zmiany rozmiarowe zaliczyłaś.

 • 3_asiunia

  A jaka będzie wysokość mostka w takim powiedzmy 80e? Bo zawładnął mną, ale z powodu mostka nie nosiłam zbytnio effuniakowych halfów, więc boję się, że tu też nie nam rady 🙁

 • mokta

  Zachwyciłaś mnie tym stanikiem tak, że zdecydowałam sie go kupić. Różu mam co prawda dużo w stanikowej szafie i wolalabym inny kolor ale co tam 🙂 Cudny. Mam nadzieje, że pójdą w tym kierunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *