brafitting

Małgośka, mówią mi – najpierw po stanik idź! Ślubnych klimatów ciąg dalszy

Małgośce zna w naszym kraju niemal każdy. Ja nucę ją sobie właśnie w majowy poranek, napawając się jednocześnie słodkim zapachem białego bzu i widokiem Estelle – biustonosza ze ślubnej kolekcji marki Twin Lingerie:

Estelle to strapless; posiada odpinane ramiączka, a na obwodzie od wewnątrz – silikonowe paski zapobiegające jego obsuwaniu. Formowane, lekko usztywnione miseczki typu kopa zostały wypełnione u dołu pojedynczą warstwą miękkiej pianki. Taki sam strapless, jednak z podwójnym push-upem, otrzymał imię Guess. Staniki te pasują idealnie do sukien z dekoltem w kształcie serduszka – mają obniżony mostek a miski mają wykrojone u góry koliście. Oba modele przeznaczone są dla drobniejszych biustów, choć zdarza się, że z uwagi na urodę – na Estelle  decydują się także panie noszące miseczki DD+.

Biustonosze nie są białe, jak być może sugerują moje zdjęcia, a jasnokremowe:

Pochodzą one z kolekcji wiosna/lato 2013, więc dostępność ich jest już niestety ograniczona,

jednak te z Was, które “załapią” się w rozmiarówkę poniżej, mają jeszcze szansę na udane zakupy, więc radzę się pospieszyć, jeśli chcecie iść do ślubu w staniku ze złotym serduszkiem!

Obecnie w sklepach znajdziecie prawdopodobnie następujące rozmiary:

Estelle (symbol katalogowy S2519)

65D, E, F

70C, D, F

75B, C, D

80C

Guess (symbol katalogowy S2520)

65E

70B

70D

75B, C

Ich cena wynosi ok. 200zł

Twin Lingerie to hiszpańska marka bielizny. Na polski rynek weszła bez fanfar i fajerwerków w roku bodajże 2007, z dość ograniczoną gamą rozmiarów (obwody do 80, miseczki do C). Od tego czasu, dzięki staraniom polskiego dystrybutora, oferta rozmiarowa staników ślubnych z wypełnieniem skierowana do Polek została poszerzona w zakresie miseczek do G (podwójne wypełnienie) i H (pojedyncze wypełnienie). Np. z nowych modeli, które w kolekcji wiosna/lato 2014 proponuje Twin polecam Waszej uwadze Davinię (S2611) z pojedynczym wypełnieniem (65C-G, 70B-F, 75B-E, 80B-D, 85B-C) oraz Donellę (S2612) z wypełnieniem podwójnym. Te staniki oferowane są w chwili obecnej w powyższej rozmiarówce a ich dostępność jest większa niż Estelle czy Guess. Wyglądają zaś tak:

Cena – również ok 200zł.

Biustonosze ślubne Twina to propozycja dla pań, które chcą założyć tego bardzo ważnego dnia wyjątkową bieliznę. Przyznaję, że chwyciły mnie za serce od pierwszej chwili, kiedy je ujrzałam. I nie tylko mnie. Jedna z ubiegłorocznych panien młodych, gdy ujrzała Estelkę rzekła do mnie z wyrzutem w głosie – dlaczego dopiero TERAZ pokazujesz mi mój wymarzony ślubny biustonosz?

Naprawiam więc ten błąd, by za jakiś czas nie powiedziała/napisała do mnie tak któraś z Was 😉

Aha, przypominam przy okazji, że na przymiarkę sukni ślubnej udajemy się wyłącznie z dobrze dopasowanym biustonoszem! I błagam, bła-gam! Salon sukien ślubnych, czy panią krawcową, które nie wspominają nawet mimochodem o konieczności uprzedniego dopasowania odpowiedniego stanika – omijamy z daleka, szerokim łukiem! Uwierzcie mi, oszczędzi Wam to czasu, pieniędzy, nerwów i (niestety, już parę razy miałam okazję się o tym przekonać) – łez.

Tymczasem samych zachwytnych ślubnych bra-nabytków wszystkim Młodym Pannom życzę.

Naturalnie nieustannie zapraszam do Noszę Biustonosze 🙂

3 komentarze

  • Tosia

    Cena nie gra dla mnie roli, bo ten dzień ma być wyjątkowy. 200zł jest jeszcze do przełknięcia. Skuszę się na Estelle 😉

  • renulec

    @Megi, przepiękne – owszem. Czy drogie? Jedne panie mówią, że drogie, a inne z kolei, że jak na tak piękny stanik ślubny to niekoniecznie 🙂

    @Tosia, masz rację, to w końcu dzień, który radykalnie zmienia nasze życie. Z pewnością wart jest odpowiedniej oprawy, nie tylko na zewnątrz 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *