Uncategorized

święta hurtem

Ponoć na tle Europy i świata jesteśmy narodem świętującym ze sporą częstotliwością. Święta świętami, ale niejednokrotnie dzięki nim (przez nie?) dochodzimy do sytuacji, kiedy musimy się mocno zmobilizować, by powrócić do “normalnego” systemu pracy. Ale jak już się zabierzemy do roboty, to ohohoho! Nawet zima nam nie przeszkodzi. Szczególnie w remontach dróg (odniosłam wczoraj wrażenie, że drogowcy ze wszystkich ZRD-ów obudzili się ze snu jesiennego i w przedzimowej panice łatają wszelkie możliwe dziury w jezdniach; oby się wyrobili do wiosny ;).

Rzeczywistość obrazuje choćby ten krótki mail, który dostałam od jednej z hurtowni
i podczas lektury którego, nie ukrywam, uśmiałam się trochę:

Szanowni Państwo,

Proszę o zapoznanie się z harmonogramem wysyłek (…) w najbliższych dniach.

Z uwagi na remont drogi przy magazynie i przerwy w dostawie prądu, wysyłka towaru w tym tygodniu nie odbędzie się w środę 27.10. ani w piątek 29.10., lecz w czwartek 28.10.

W kolejnym tygodniu, ze względu na Święto Zmarłych, wysyłka przewidywana jest na wtorek 2.11. oraz czwartek 4.11.

W tygodniu następnym, wysyłkę planujemy na poniedziałek 8.11. oraz środę 10.11.; ze względu na Święto Niepodległości 11.11. nie będzie wysyłki w dniu kolejnym czyli w piątek 12.11.

Od kolejnych tygodni wysyłka będzie już tradycyjnie w poniedziałki, środy oraz piątki, aż do momentu wprowadzenia systemu codziennej wysyłki, o czym będziemy informować.

 

5 komentarzy

  • daria_as

    Możliwe, że zostały jakieś pieniądze i muszą je wydać do końca roku, bo inaczej w kolejnych dostaną mniejszy budżet. We Wrocławiu też mamy szał łatania dziur i wylewania asfaltu, więc to chyba zjawisko ogólnokrajowe 😉

  • varietta

    …oj tak…, na śląsku też prace remontowe zaczynają się przed zimą 😉
    Niestety przez to mój mąż zamiast wracać do domu w 15-20 minut po pracy, stoi w korkach i powrót zajmuje mu nawet godzinę… :/
    …i jak tu czekać z gorącym obiadem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *