Uncategorized

dobra wiadomość pour moi et pour toi

Po wczorajszej burzliwej, telefonicznej debacie z Młodą (“mamo, czy ty tego nie rozumiersz? Ja MUSZĘ być dziś na 19.30 w Rzeszowie! To jedyna okazja, by posłuchać Pendereckiego na żywo, on ma już swój wiek, wieczny nie będzie!”) humor dziś mam pod zdechłym Azorem. W sumie jaki humor powinna mieć wyrodna rodzicielka, zakazawszy uprzednio nieletniej melomance nocnej wyprawy busem  do miasta odległego o jakieś 120km, a w następstwie tego – porannych kombinacji z dotarciem do szkoły (“wróciłabym też busem w nocy, muszę tylko sprawdzić, o której jest ostatni, przespałabym się w połowie drogi u dziadka, w Tomaszowie, na lekcje jutro na pewno bym zdążyła!”)?

Więc snułam się taka nieteges po domu, powarkując na Sonię.

A tu nagle mail z miłą niespodzianką, która sprawiła, że na mojej twarzy pojawił się uśmiech:

– marka Pour Moi? ma wreszcie swojego dystrybutora w Polsce.

Została nim sympatyczna firma Ab Ovo, zktórą współpracuję i która w swojej stajni posiada już bieliznę logowaną przez KEIA PINK, Sunseeker, Cake Lingerie, Shock Absorber oraz Miss Mandalay.

Cieszy mnie, kiedy inni odnoszą sukcesy (bo postrzegam to wydarzenie stanowczo w kategoriach sukcesu; Pour Moi? od jakiegoś czasu szukało dystrybutora u nas i konia z rzędem temu, kto wie, czemu tak długo to trwało, może byli zbyt wybredni ;?). W sumie pracują przecież także na mój mały, lokalny sukcesik w przyszłości (w co święcie wierzę).

 

8 komentarzy

 • renulec

  kakuniu,
  aaa, właśnie blipa Twojego przeczytałam.
  No, to już wszystkow wiesz – oględziny na figleaves, a kolekcji wiosennej jeszcze nie pokazali u nas 🙂

 • jehanette

  Super wiadomośc, może wreszcie ta marka będzie szerzej dostępna, też stacjonarnie 🙂

  BTW, off-topicznie – pozdrowienia dla jamniczki Violi od moich dwóch Parówek. Oj lubią się takie jamniczki mościć na poduszkach, lubią!
  😀

 • renulec

  jehanette,

  miejmy nadzieję, że tak się stanie 🙂

  Moja psica się nazywa Sonia (Sońka, Sonda, Sondziulek lub Sońdziak – w zależności od tego, co zbroiła;). Też masz jamniki? To masz podwójną dawkę szczęścia, zazdroszczę 🙂

 • magdus86

  a ja mam boksera – również śmieszny pies 😛

  co do notki, to fajnie 🙂 również upatruję szans na większy wybór stacjonarny, bo miewają naprawdę fajne modele 🙂

 • jehanette

  No nie! To skąd mi się ta Viola wzięła?
  😀
  Ja też mam Sonię-Sońkę-Soniaka, (nazywaną też Słoniem lub Słoniną, choć duża nie jest 😉 Nie ja ją tak nazwałam, bo z takim imieniem już przyszła (w dość dramatycznych okolicznościach). Plus własnego chowu parówka Rufusa, którego jakoś nie zdrabniamy 😉
  Pozdrowienia dla Sońki z Biłgoraja 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *