społeczność

Konkurs Autorski Butik – BRA Wnętrze 2015 (sukces ma wiele matek!)

Krótką relację z SB przedstawię Wam niebawem, wcześniej jednak chciałam podzielić się z Wami radością. Moja (niemal) chrzestna córka w branży BRA – Kasia Ludwiszewska z Olsztyna otrzymała na tej imprezie główną nagrodę w konkursie organizowanym przez miesięcznik Modna Bielizna!

Nagroda została przyznana Kasi w kategorii Autorski Butik – BRA Wnętrze 2015. Butik Kasi nazywa się studioBRA i mieści się w Olsztynie przy ulicy Mazurskiej 15.

W zasadzie od pierwszej chwili, gdy podtrzymywałam Kasię w jej chęci zgłoszenia swojego salonu do konkursu, nie miałam żadnych wątpliwości, że będzie jedną z poważniejszych kandydatek do nagrody. Później, po zapoznaniu się z konkretnymi  kandydaturami – byłam pewna, że jeśli Jury postawi na własną inwencję, nietuzinkowość i oryginalność – zwycięstwo mamy w kieszeni.

Czemu piszę – mamy? Ponieważ, jak wszystkim wiadomo – porażka jest sierotą, za to sukces ma wielu ojców (w tym przypadku – matek)  😉  I zarówno ja, jak też zapewne spora część zaprzyjaźnionych z Kaśką właścicielek bra-biznesów z całej Polski cieszy się z jej sukcesu jak ze swojego!

Pomysł Katarzyny na wystrój salonu był tak prosty jak budowa…palety:

Zanim jednak Kasia osiągnęła efekt taki, jak powyżej, był trud i znój, czyli wielkie piłowanie, szlifowanie, malowanie itp:

była też praca zespołowa:

W rezultacie kumulacji TAKIEJ pracy, TAKICH emocji i TAKIEGO zaangażowania – przyznacie sami – Jury po prostu nie mogło pierwszego miejsca przyznać komu innemu 🙂 !

I, choć nasza bohaterka była lekko spięta przed ogłoszeniem wyników (pierwszy rząd od dołu, czwarta z lewej strony):

to gratulacje oraz nagrody (płynące szerokim strumieniem!) wywołały w końcu na jej twarzy szeroki uśmiech:

Jest jeszcze jeden powód, z którego cieszę się z tego zwycięstwa i chcę się z Wami nim podzielić. Otóż ktoś w końcu zauważył i docenił pracę własną, koncepcję i przede wszystkim – zaangażowanie (nie tylko od strony ekonomicznej) właściciela bieliźnianego przybytku. Zdaję sobie sprawę z tego, że otwiera się przed nami nowy okres w polskim bra-biznesie. Być może wygrana w tym konkursie (m.in. trzydniowy wyjazd do Paryża na targi bielizny) zmotywuje innych właścicieli sklepów z bielizną do stworzenia swojego, autorskiego wnętrza.

A na tym skorzystają przede wszystkim klientki, prawda?

P.S.

Dziękuję Zwyciężczyni za zgodę na wykorzystanie zdjęć wnętrza salonu studioBRA.

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *