społeczność

Konkurs Autorski Butik – BRA Wnętrze 2015 (sukces ma wiele matek!)

Krótką relację z SB przedstawię Wam niebawem, wcześniej jednak chciałam podzielić się z Wami radością. Moja (niemal) chrzestna córka w branży BRA – Kasia Ludwiszewska z Olsztyna otrzymała na tej imprezie główną nagrodę w konkursie organizowanym przez miesięcznik Modna Bielizna!

Nagroda została przyznana Kasi w kategorii Autorski Butik – BRA Wnętrze 2015. Butik Kasi nazywa się studioBRA i mieści się w Olsztynie przy ulicy Mazurskiej 15.

W zasadzie od pierwszej chwili, gdy podtrzymywałam Kasię w jej chęci zgłoszenia swojego salonu do konkursu, nie miałam żadnych wątpliwości, że będzie jedną z poważniejszych kandydatek do nagrody. Później, po zapoznaniu się z konkretnymi  kandydaturami – byłam pewna, że jeśli Jury postawi na własną inwencję, nietuzinkowość i oryginalność – zwycięstwo mamy w kieszeni.

Czemu piszę – mamy? Ponieważ, jak wszystkim wiadomo – porażka jest sierotą, za to sukces ma wielu ojców (w tym przypadku – matek)  😉  I zarówno ja, jak też zapewne spora część zaprzyjaźnionych z Kaśką właścicielek bra-biznesów z całej Polski cieszy się z jej sukcesu jak ze swojego!

Pomysł Katarzyny na wystrój salonu był tak prosty jak budowa…palety:

Zanim jednak Kasia osiągnęła efekt taki, jak powyżej, był trud i znój, czyli wielkie piłowanie, szlifowanie, malowanie itp:

była też praca zespołowa:

W rezultacie kumulacji TAKIEJ pracy, TAKICH emocji i TAKIEGO zaangażowania – przyznacie sami – Jury po prostu nie mogło pierwszego miejsca przyznać komu innemu 🙂 !

I, choć nasza bohaterka była lekko spięta przed ogłoszeniem wyników (pierwszy rząd od dołu, czwarta z lewej strony):

to gratulacje oraz nagrody (płynące szerokim strumieniem!) wywołały w końcu na jej twarzy szeroki uśmiech:

Jest jeszcze jeden powód, z którego cieszę się z tego zwycięstwa i chcę się z Wami nim podzielić. Otóż ktoś w końcu zauważył i docenił pracę własną, koncepcję i przede wszystkim – zaangażowanie (nie tylko od strony ekonomicznej) właściciela bieliźnianego przybytku. Zdaję sobie sprawę z tego, że otwiera się przed nami nowy okres w polskim bra-biznesie. Być może wygrana w tym konkursie (m.in. trzydniowy wyjazd do Paryża na targi bielizny) zmotywuje innych właścicieli sklepów z bielizną do stworzenia swojego, autorskiego wnętrza.

A na tym skorzystają przede wszystkim klientki, prawda?

P.S.

Dziękuję Zwyciężczyni za zgodę na wykorzystanie zdjęć wnętrza salonu studioBRA.

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *