eventy

Nie pracujesz w dyplomacji, zalet biustu masz bez liku? Udział weź w konkursie Kasiek i zostań Gwiazdą w Staniku!

Tymczasem – stało się! Curvy Kate poszła po rozum do głowy i postanowiła docenić Europę, a w niej naturalnie kraj, który przyczynił się wybitnie do rozwoju tej marki, czyli Polskę. Konkurs Star in a Bra 2015 trwa od 5 stycznia do 15 lutego 2015 i przystąpić mogą do niego nareszcie także Polki.

W zasadzie nie ma żadnych obostrzeń dotyczących wyboru Gwiazdy w Staniku 2015.

Jeśli więc:

– Nie planujesz kariery np. w dyplomacji (choć w zasadzie żona byłego prezydenta Francji – Carla Bruni, też jest jedną z osób, których dotyczył protokół dyplomatyczny i jak historia pokazuje – specjalnie nie ucierpiała na pozowaniu w bieliźnie ;), bankowości, sądownictwie?

– Traktujesz swoje ciało jako coś naturalnego, lubisz je i nie przeszkadza Ci, że Twoje zdjęcia będą oglądać nie tylko Twoi przyjaciele, ale także członkowie ruchu Nie! Kobietom Odsłaniającym Więcej Niż Własną Piętę ;)?

– Lubisz obiektyw aparatu/kamery i masz podstawy do tego, by sądzić, że on Ciebie też?

– Masz pomysł na promowanie siebie i jesteś zdecydowana przebojowo zabiegać o głosy (nie tylko wśród najbliższej rodziny)?

– Uwielbiasz poznawać nowych ludzi, nowe miejsca?

– Chcesz wziąć udział w wydarzeniu, które być może istotnie odmieni Twoje życie?

– Miseczka Twojego biustonosza to D+

To…prześpij się z tym!

Jeśli jutro wstaniesz, a entuzjazm będzie Cię dalej przepełniał – nie zastanawiaj się, rób fotki ( wskazówki dotyczące zdjęć konkursowych znajdziesz—>TUTAJ ) i rejestruj się na stronie konkursu STAR IN A BRA

Nagrodą, jaką dla 10 finalistek konkursu przewiduje marka Curvy Kate jest komplet bielizny oraz wyjazd do Londynu na sesję zdjęciową.

Nagroda główna to wyjazd na sesję zdjęciową do Portugalii. Zwyciężczyni będzie mogła zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Obie (oboje) otrzymają dodatkowo 500 funtów kieszonkowego.

Oprócz tego, jak donosi na facebooku nasza niestrudzona Pani Dystrybutor:

Kochane Panie!! wiadomość z ostatniej chwili! Zwyciężczyni konkursu Star In A Bra nie tylko zostanie twarzą marki Curvy Kate, otrzyma również roczny kontrakt z agencją modelek Bridge Models w Londynie.

Składniej i merytoryczniej o konkursie napisała Redakcja Stanikomanii. Ja beztrosko pozwalam sobie dzisiaj na emocje. Bo nie ukrywam, że marzę o tym, by pokazać Wam w końcu roześmianą, polską modelkę w kaśkowej bieliźnie.

A co! Należy nam się chyba?

2 komentarze

  • renulec

    @Celina, uważam, że Polki (zarówno użytkowniczki bielizny CK jak i właścicielki sklepów z bielizną a także szerokie rzesze stanikomaniaczek i entuzjastek) wniosły sporo w rozwój tej marki. Myślę więc, że tę markę traktujemy trochę jak swoją dobrą znajomą. Polska twarz i naturalnie – biust w jej katalogach byłyby dla nas taką wisienką na torcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *